Méně EU, více občanovi

10. 05. 2019 11:51:47
Pokud nechcete euro a evropský superstát s armádou nikým nevolených úředníků je potřeba jít volit skutečnou proevropskou pravici, která upřednostňuje dobrovolnou spolupráci a jednomyslné hlasování všech zúčastněných států,
s právem veta pro každý jednotlivý stát. Jedinou možnou cestou je CZEXIT, opuštění byrokratického molocha EU, jedině pak nebudeme doplácet na naprosto nesmyslnou armádu nikým nevolených Bruselských byrokratů.

EU hromaděním zákonů a dotací jenom zvětšuje prostor pro korupci a tím přímo vede ke vzniku totalitního superstátu. Je úplně jedno jestli totalitní stát bude fašistický, komunistický nebo party hledačů třetí cesty socializmu. Pravicový liberál požaduje zjednodušení současných neutěšených byrokratických procesů, nepatří mezi ně hledači třetí cesty socializmu odmítající další privatizaci a snižování daní. Proponenty federalizace Evropy poznáte jednoduše, odmítají kapitalizmuz, volný trh a soukromé vlastnictví.

Schodkový státní rozpočet je možný pouze ve chvíli, kdy se země nachází ve válečném stavu a toto by mělo být uzákoněno ústavním zákonem, aby se žádný politik, který byl zvolen pouze kvůli tomu, že občané podlehli nepřetržité mediální masáži spřízněných mediálních skupin, nemohl vymlouvat, že jinak to nejde a stejně má hlavu v Bruseli, takže je to jedno.


Stát je definován především svými hranicemi a občany, vláda je zodpovědná na prvním místě svým občanům, nikoli nelegálním migrantům.

Chcete stát ve frontě na dávky(dotace) a čekat na razítko od úředníka nebo se rozhodovat o svých penězích samostatně? Sociální inženýrství a dotace na výrobu nových spoluobčanů by nebyly potřeba, kdyby ekonomika a stát fungovaly. Co bude lepší pro občana, zrušení několika málo úřadů nebo zřízení dalšího vyššího superúřadu, který bude kontrolovat všechny a všechno, přibude dalších x formulářů k vyplnění pro každého a za každý formulář bude ještě tučný poplatek. Opravdu potřebujeme občanský průkaz a ztrácet čas vyřizováním, když stačí řidičský průkaz, kdo nemá řidičské oprávnění, tak bez vyplněných skupin. Kdy bude vyšší daňový výnos pro stát, když budou taková omezení, že se nikomu nevyplatí nabízet a poskytovat svoje služby a práci nebo když bude většina spoluobčanů v evidenci úřadu práce, budou docházet na brigády a zdravotní pojištění za ně bude hradit stát. Co je lepší armáda úředníků kontrolující každý list papíru nebo úředníků polovina ale k tomu taky snížení daní pro daňové poplatníky. Naše republika se otočila ostře doleva, k moci se dostávají strany levicové národní fronty. Proč nikdo nenavrhuje prodej českých drah v dražbě za nejvyšší nabídku, asi proto, že se to nehodí hledačům třetí cesty socializmu do krámu světlých zítřků a chyběly by fleky pro spřátelené kamarádíčky. Jedinou možností je privatizace, ale pouze ve veřejné dražbě, která bude přístupná co nejvyššímu počtu uchazečů, aby bylo možno dosáhnou co nejvyšší ceny pro stát. Dříve byla možnost a každá obec si mohla rozhodovat o svých pobíračích sociálních dávek samostatně a ukázalo se, že někde si to vyřešit podařilo. Zavedla se ubytovna a jasný řád, jehož nedodržování vedla k okamžitému vystěhování, jaký obrovský rozdíl proti dnešnímu systému rozházíme peníze každému, nejlépe spřáteleným majitelům ubytoven za naprosto nesmyslnou výši nájmů. Řešení, každá obec si může rozhodovat o svých pobíračích sociálních dávek sama, pouze bude zákonem stanoveno, jaká je např. minimální počet metrů na osobu, k těmto právům nepatří právo na elektřinu, teplou vodu a splachovací záchod. Kdo se o sebe neumí postarat a čeká, že se o něj bude starat někdo jiný, tak logicky musí akceptovat méně a ne více než občan který chodí do práce, čili naprostý opak dnešní situace.

Proto pojďte volit, jinak se nadvlády EU nezbavíme.

Autor: Jan Lácha Ml | pátek 10.5.2019 11:51 | karma článku: 17.74 | přečteno: 397x

Další články blogera

Další články z rubriky Politika

Jaroslav Jirát

Spolčení hlupců

Titulek jsem si vypůjčil od J.K.Toole. Hodí se na označení účastníků velké úterní demonstrace na Václavském náměstí v Praze konané „za záchranu justice“. Bojovalo se za nezávislost justice a proti Marii Benešové,

22.5.2019 v 1:09 | Karma článku: 25.44 | Přečteno: 471 | Diskuse

Martin Braun

Tak další demonstraci máme za sebou

Samozřejmě i dnes jsem se zúčastnil. Pochopitelně virtuálně, ale byl jsem zvědavý, s čím milion chvilek přijde dnes.

21.5.2019 v 20:28 | Karma článku: 17.15 | Přečteno: 973 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Namísto přestavby přístavba

Diskuse o budoucnosti EU zahájená po britském referendu pomalu končí. Kýženou změnu kurzu nepřinesla. Dosavadní přístup „více Unie“ – „více doleva“ byl potvrzen. I Miloš Jakeš byl větší reformátor než dnešní evropští vůdci.

21.5.2019 v 19:30 | Karma článku: 23.07 | Přečteno: 310 | Diskuse

Martina Doleželová

...jako firmu...

už jste to slyšeli... řídit stát jako firmu! Já bych navrhla zákon, aby všichni majitelé firem museli nosit červenou čepičku, aby byli poznat...

21.5.2019 v 18:34 | Karma článku: 16.42 | Přečteno: 262 | Diskuse

Jan Ziegler

Fanatický ultralevičák, kriminálník a židobijec chtějí do Bruselu

Je opravdu tragikomické, kdo všechno se snaží dostat do Evropského Parlamentu. Kovaný antisemita, politický turista a exhejtman souzený za korupci, a také militantní marxista za okamurovskou SPD.

21.5.2019 v 18:27 | Karma článku: 27.28 | Přečteno: 1039 | Diskuse
Počet článků 10 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 466
občan ČR

Najdete na iDNES.cz